PWR221T-30-30R0F Bourns
  • More about PWR221T-30-30R0F Bourns
    PWR221T-30-30R0F Bourns
    PWR221T-30-30R0F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR221T-30-30R0F is described as RES 30 OHM 1% 30W TO220-2. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE