PWR221T-30-2R20F Bourns
  • Available: 121
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR221T-30-2R20F Bourns
    PWR221T-30-2R20F Bourns
    PWR221T-30-2R20F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR221T-30-2R20F is described as RES 2.2 OHM 30W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.