PWR221T-30-27R0F Bourns
  • More about PWR221T-30-27R0F Bourns
    PWR221T-30-27R0F Bourns
    PWR221T-30-27R0F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR221T-30-27R0F is described as RES 27 OHM 30W 1% TO220-2. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM