PWR221T-30-20R0F Bourns
  • More about PWR221T-30-20R0F Bourns
    PWR221T-30-20R0F Bourns
    PWR221T-30-20R0F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR221T-30-20R0F is described as RES 20 OHM 30W 1% TO220-2. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM