PWR221T-30-10R0J Bourns
  • Available: 181
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR221T-30-10R0J Bourns
    PWR221T-30-10R0J Bourns
    PWR221T-30-10R0J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR221T-30-10R0J is described as RES 10 OHM 30W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE