PWR221T-30-1000J Bourns
  • Available: 297
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR221T-30-1000J Bourns
    PWR221T-30-1000J Bourns
    PWR221T-30-1000J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR221T-30-1000J is described as RES 100 OHM 30W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM