PWR221-2FC5R00F Bourns
  • More about PWR221-2FC5R00F Bourns
    PWR221-2FC5R00F Bourns
    PWR221-2FC5R00F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR221-2FC5R00F is described as RES 5 OHM 50W 1% TO221. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM