PWR221-2FC25R0F Bourns
  • More about PWR221-2FC25R0F Bourns
    PWR221-2FC25R0F Bourns
    PWR221-2FC25R0F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR221-2FC25R0F is described as RES 25 OHM 50W 1% TO221. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE