PWR221-2FC2000F Bourns
  • More about PWR221-2FC2000F Bourns
    PWR221-2FC2000F Bourns
    PWR221-2FC2000F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR221-2FC2000F is described as RES 200 OHM 50W 1% TO221. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.