PWR221-2FC10R0F Bourns
  • More about PWR221-2FC10R0F Bourns
    PWR221-2FC10R0F Bourns
    PWR221-2FC10R0F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR221-2FC10R0F is described as RES 10 OHM 50W 1% TO221. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE