PWR220T-35-R020J Bourns
  • More about PWR220T-35-R020J Bourns
    PWR220T-35-R020J Bourns
    PWR220T-35-R020J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR220T-35-R020J is described as RES 0.02 OHM 35W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.