PWR220T-35-50R0J Bourns
  • More about PWR220T-35-50R0J Bourns
    PWR220T-35-50R0J Bourns
    PWR220T-35-50R0J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR220T-35-50R0J is described as RES 50 OHM 35W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"