PWR220T-35-3R00F Bourns
  • Available: 336
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR220T-35-3R00F Bourns
    PWR220T-35-3R00F Bourns
    PWR220T-35-3R00F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR220T-35-3R00F is described as RES 3 OHM 35W 1% TO220-2. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN