PWR220T-35-3300J Bourns
  • More about PWR220T-35-3300J Bourns
    PWR220T-35-3300J Bourns
    PWR220T-35-3300J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR220T-35-3300J is described as RES 330 OHM 35W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE