PWR220T-35-25R0J Bourns
  • More about PWR220T-35-25R0J Bourns
    PWR220T-35-25R0J Bourns
    PWR220T-35-25R0J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR220T-35-25R0J is described as RES 25 OHM 35W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS