PWR220T-35-2001J Bourns
  • More about PWR220T-35-2001J Bourns
    PWR220T-35-2001J Bourns
    PWR220T-35-2001J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR220T-35-2001J is described as RES 2K OHM 35W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM