PWR220T-35-1R50J Bourns
  • More about PWR220T-35-1R50J Bourns
    PWR220T-35-1R50J Bourns
    PWR220T-35-1R50J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR220T-35-1R50J is described as RES 1.5 OHM 35W 5% TO220-2. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"