PWR220T-35-1R00J Bourns
  • More about PWR220T-35-1R00J Bourns
    PWR220T-35-1R00J Bourns
    PWR220T-35-1R00J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR220T-35-1R00J is described as RES 1 OHM 35W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT