PWR220T-35-1501J Bourns
  • More about PWR220T-35-1501J Bourns
    PWR220T-35-1501J Bourns
    PWR220T-35-1501J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR220T-35-1501J is described as RES 1.5K OHM 35W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.