PWR220T-35-10R0J Bourns
  • More about PWR220T-35-10R0J Bourns
    PWR220T-35-10R0J Bourns
    PWR220T-35-10R0J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR220T-35-10R0J is described as RES 10 OHM 35W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM