PWR220T-20-R200J Bourns
  • More about PWR220T-20-R200J Bourns
    PWR220T-20-R200J Bourns
    PWR220T-20-R200J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR220T-20-R200J is described as RES 0.2 OHM 20W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"