PWR220T-20-8R20J Bourns
  • More about PWR220T-20-8R20J Bourns
    PWR220T-20-8R20J Bourns
    PWR220T-20-8R20J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR220T-20-8R20J is described as RES 8.2 OHM 20W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH