PWR220T-20-4700F Bourns
  • Available: 319
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR220T-20-4700F Bourns
    PWR220T-20-4700F Bourns
    PWR220T-20-4700F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR220T-20-4700F is described as RES 470 OHM 20W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM