PWR220T-20-3002F Bourns
  • More about PWR220T-20-3002F Bourns
    PWR220T-20-3002F Bourns
    PWR220T-20-3002F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR220T-20-3002F is described as RES 30K OHM 20W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.