PWR220T-20-25R0J Bourns
  • More about PWR220T-20-25R0J Bourns
    PWR220T-20-25R0J Bourns
    PWR220T-20-25R0J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR220T-20-25R0J is described as RES 25 OHM 20W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN