PWR220T-20-2400J Bourns
  • More about PWR220T-20-2400J Bourns
    PWR220T-20-2400J Bourns
    PWR220T-20-2400J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR220T-20-2400J is described as RES 240 OHM 5% 20W TO220-2. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM