PWR220T-20-2002J Bourns
  • More about PWR220T-20-2002J Bourns
    PWR220T-20-2002J Bourns
    PWR220T-20-2002J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR220T-20-2002J is described as RES 20K OHM 20W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.