PWR220T-20-12R0F Bourns
  • Available: 9
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR220T-20-12R0F Bourns
    PWR220T-20-12R0F Bourns
    PWR220T-20-12R0F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR220T-20-12R0F is described as RES 12 OHM 20W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.