PWR220T-20-10R0J Bourns
  • More about PWR220T-20-10R0J Bourns
    PWR220T-20-10R0J Bourns
    PWR220T-20-10R0J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR220T-20-10R0J is described as RES 10 OHM 20W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE