PWR220-4SBR003F Bourns
  • More about PWR220-4SBR003F Bourns
    PWR220-4SBR003F Bourns
    PWR220-4SBR003F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR220-4SBR003F is described as RES 0.003 OHM 15W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.