PWR163S-25-3R30J Bourns
  • Part Number: PWR163S-25-3R30J
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 3.3 OHM 5% 25W DPAK
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 571
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR163S-25-3R30J Bourns
    PWR163S-25-3R30J Bourns
    PWR163S-25-3R30J is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PWR163S-25-3R30J is described as RES SMD 3.3 OHM 5% 25W DPAK. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
    Schroff
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS