PWR163S-25-30R0J Bourns
  • Part Number: PWR163S-25-30R0J
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 30 OHM 5% 25W DPAK
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 1,081
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR163S-25-30R0J Bourns
    PWR163S-25-30R0J Bourns
    PWR163S-25-30R0J is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PWR163S-25-30R0J is described as RES SMD 30 OHM 5% 25W DPAK. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"