PWR163S-25-2R20J Bourns
  • Part Number: PWR163S-25-2R20J
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 2.2 OHM 5% 25W DPAK
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 293
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR163S-25-2R20J Bourns
    PWR163S-25-2R20J Bourns
    PWR163S-25-2R20J is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PWR163S-25-2R20J is described as RES SMD 2.2 OHM 5% 25W DPAK. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK