PWR163S-25-27R0F Bourns
  • Part Number: PWR163S-25-27R0F
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 27 OHM 1% 25W DPAK
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 254
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR163S-25-27R0F Bourns
    PWR163S-25-27R0F Bourns
    PWR163S-25-27R0F is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PWR163S-25-27R0F is described as RES SMD 27 OHM 1% 25W DPAK. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    HOLDER BATTERY 20MM COIN