PTV112-4420A-B104 Bourns
  • Part Number: PTV112-4420A-B104
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 100K OHM 1/20W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PTV112-4420A-B104 Bourns
    PTV112-4420A-B104 Bourns
    PTV112-4420A-B104 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PTV112-4420A-B104 is described as POT 100K OHM 1/20W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE