PTV112-4420A-A502 Bourns
  • Part Number: PTV112-4420A-A502
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 5K OHM 1/20W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PTV112-4420A-A502 Bourns
    PTV112-4420A-A502 Bourns
    PTV112-4420A-A502 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PTV112-4420A-A502 is described as POT 5K OHM 1/20W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL