PTV09A-4225U-B103 Bourns
  • Part Number: PTV09A-4225U-B103
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PTV09A-4225U-B103 Bourns
    PTV09A-4225U-B103 Bourns
    PTV09A-4225U-B103 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PTV09A-4225U-B103 is described as POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"