PTV09A-4025S-A203 Bourns
  • Part Number: PTV09A-4025S-A203
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 20K OHM 1/20W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PTV09A-4025S-A203 Bourns
    PTV09A-4025S-A203 Bourns
    PTV09A-4025S-A203 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PTV09A-4025S-A203 is described as POT 20K OHM 1/20W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"