PTV09A-2020S-B104 Bourns
  • Part Number: PTV09A-2020S-B104
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 100K OHM 1/20W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PTV09A-2020S-B104 Bourns
    PTV09A-2020S-B104 Bourns
    PTV09A-2020S-B104 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PTV09A-2020S-B104 is described as POT 100K OHM 1/20W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM