PTV09A-2015U-A102 Bourns
  • Part Number: PTV09A-2015U-A102
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 1K OHM 1/20W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PTV09A-2015U-A102 Bourns
    PTV09A-2015U-A102 Bourns
    PTV09A-2015U-A102 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PTV09A-2015U-A102 is described as POT 1K OHM 1/20W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS