PTV09A-2015F-B204 Bourns
  • Part Number: PTV09A-2015F-B204
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 200K OHM 1/20W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PTV09A-2015F-B204 Bourns
    PTV09A-2015F-B204 Bourns
    PTV09A-2015F-B204 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PTV09A-2015F-B204 is described as POT 200K OHM 1/20W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE, NYLON
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"