PTV09A-1020F-B203 Bourns
  • Part Number: PTV09A-1020F-B203
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 20K OHM 1/20W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PTV09A-1020F-B203 Bourns
    PTV09A-1020F-B203 Bourns
    PTV09A-1020F-B203 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PTV09A-1020F-B203 is described as POT 20K OHM 1/20W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A