PTR902-2015K-A103 Bourns
  • Part Number: PTR902-2015K-A103
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 10K OHM 1/40W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PTR902-2015K-A103 Bourns
    PTR902-2015K-A103 Bourns
    PTR902-2015K-A103 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PTR902-2015K-A103 is described as POT 10K OHM 1/40W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM