PTR902-2015F-A203 Bourns
  • Part Number: PTR902-2015F-A203
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 20K OHM 1/40W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Available: 133
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PTR902-2015F-A203 Bourns
    PTR902-2015F-A203 Bourns
    PTR902-2015F-A203 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PTR902-2015F-A203 is described as POT 20K OHM 1/40W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK