PTD904-2020K-A203 Bourns
  • Part Number: PTD904-2020K-A203
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 20K OHM 1/40W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PTD904-2020K-A203 Bourns
    PTD904-2020K-A203 Bourns
    PTD904-2020K-A203 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PTD904-2020K-A203 is described as POT 20K OHM 1/40W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM