PTD902-2015P-B203 Bourns
  • Part Number: PTD902-2015P-B203
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 20K OHM 1/20W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PTD902-2015P-B203 Bourns
    PTD902-2015P-B203 Bourns
    PTD902-2015P-B203 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PTD902-2015P-B203 is described as POT 20K OHM 1/20W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH