PTD902-1015K-B104 Bourns
  • Part Number: PTD902-1015K-B104
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 100K OHM 1/20W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PTD902-1015K-B104 Bourns
    PTD902-1015K-B104 Bourns
    PTD902-1015K-B104 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PTD902-1015K-B104 is described as POT 100K OHM 1/20W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM