PTD902-1015K-B102 Bourns
  • Part Number: PTD902-1015K-B102
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 1K OHM 1/20W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PTD902-1015K-B102 Bourns
    PTD902-1015K-B102 Bourns
    PTD902-1015K-B102 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PTD902-1015K-B102 is described as POT 1K OHM 1/20W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE