PTD901-2015K-B102 Bourns
  • Part Number: PTD901-2015K-B102
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 1K OHM 1/20W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PTD901-2015K-B102 Bourns
    PTD901-2015K-B102 Bourns
    PTD901-2015K-B102 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PTD901-2015K-B102 is described as POT 1K OHM 1/20W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    View
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH