PTB0153-2010BPB204 Bourns
  • Part Number: PTB0153-2010BPB204
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT SLIDE 200K OHM .5W 100MM
  • Category: Slide Potentiometers
  • Status:
  • Available: 223
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE